Takside Yaşadığım O Anlar


İlk defa bir hikaye yazıyorum. Bundan öncelerinde hep okumayı tercih eden biriydim. Okuduğum hikayelerden dolayı böyle bir durum başıma geldi diyebilirim. İsmimi farklı tutmak zorundayım yada isimleri. Sakarya da yaşıyorum. 25 yaşında bekar biriyim. Görünüş olarak hafif esmer gibi, yapılı, sempatik, güler yüzlü biriyim.

Olayın yaşandığı gün arkadaşım beni aradı kendisinin ticari plakası var arabasına bakmamı istedi. Yanlış anlaşılmasın mesleği kötüye kullanmak bu işi yapanların kötülenmesini istemem. Akşam duraktan bir yolcu aldım kendisinin gideceği istikamete götürürken önce atm ye uğramak istedi sonrasında ise bir adrese gittik kendisi durağı döneceksen bekleyebilir misin diye sordu dönüşte taksi lazım olduğunu söyledi tamam beklerim dedim dönüşte birkaç bir uğramak istedi yol boyunca sürekli muhabbet içersindeydi benimle sürekli beni araştır gibi bir çabası vardı o an aklıma bir sürü şey geliyordu. Yolda devam ederken bir büfenin önünde durduk kendisi bir şeyler isteyip istemediğimi sordu hayır deyip teşekkür ettim ısrar etti kutu bir içecek istedin yola devam ederken tekrardan yine bir yerde durdu ama hala beni araştır çabaları vardı. Aklımı olan okuduğum hikayeler geldi acaba mı dedim ya da eşcinsel olabilir misonrasında olup olmadık muhabbet koyulaştı konu sonunda sexe geldi. Ne tarz bir bayandan hoşlandığımı sordu. Ona anlattım. Sonrasında işinden bahsetti araları bayağı bir problemliymiş. Evinde olan tartışmalardan bahsetti. Merak edip sebebini sordum bana bunu benimle paylaşamayacağını söyledi.

Çok güvendiğim birine dahi açıklayamıyorum dedi. Biraz daha yolda devam ettikten sonra kendisi anlatsam gerçekten aramızda kalır mı diye sordu bende evet dedim. Sonrasında kendisinde sertleşme problemi olduğunu söyledi ve eşinin bu sebepten dolayı. Mutlu olmadığını söyledi doktora gittiniz mi diye sordum kendisi evet ama o tedaviyi uygulamak İstemediğini söyledi. sonrasında kendisine peki ne yapmayı düşünüyorsunuz diye sordum kendisi ise bana senden bir isteğim olacak bunu lütfen bir sır olarak saklamamı istedi. Eğer ki isteğini yerine getirirsem gerçekten yuvası kurtulacakmış. Eğer ki kabul etmezsem lütfen tepki göstermememi istedi. Ben de nedir diye sordum aslında soruyu çok iyi biliyordum ben aklımda düşünürken o bana söyledi eşiyle beni tanıştırmak istedi ben de ona bu mümkün olabilir ama nasıl olur daha önce böyle bir durum yaşadınızmı diye sordum. Kendisi evet ama farklı bir şehirde olduğunu söyledi. Kendisi iş dolayısıyla buraya gelmiş. Kendisine bu gece mümkün olamayacağını çalıştığımı söyledim.

Önemli değil sabaha kadar ne kadar topluyorsan verebilirim dedi. Bu beni kuşkuya düşürdü sana nasıl güvenebilirim diye sordum. Kendisi haklısın şuan bunu ispatlıyamam ama istersen eşimide alabiliriz arabaya dedi. Peki o zaman herkezin olduğu bir yerde bir çay içelim. Hem tanışmış hemde kendime sakatlık olursa delil yapmış olurum dedim. Telefonumun mesaj kısmından kendime gittiğim yerdeki ve oturduğum kişileri msj atacaktım. Ve onların yanındayım şuan. Gidiyorum onların yanında değilim diye. Bunu kabul etti. Ve eşini almaya gittik. Çok heyecanlıydım ama gayet sakin davranıyordum. Kendisi eşinin güzel olduğunu vücudunun genç bir kız gibi olduğunu söyledi. beğenmezsem sorun olmadığını iletti. Durmamı istedi ve eşini aradı aşağıya inermisin dedi. Eşi geldi ve arabaya bindi. Merhaba diye tatlı bir sesle arkaya oturdu. Aynadan baktığımda gözlerime inanamadım. Öyle bir güzellik yoktu. Kendisi 36 yaşında fakat gayet olgun ve taş denen tabir biriydi. Bakışları ve gülüşü herşeyi anlatıyordu. Sonrasında kendileri istediğim yere gitmemi söylediler. Onları bilindik bir yerde cafeye götürdüm. Oturduk sohbet muhabbet derken. Adam benden mail adresi istedi kendisi maille bana ulaşmak istediğini iletti. Bende onlara fazla kullanmadığım bir mail adresi verdim. Buradan konuşalım diyip uygun bir adrese bıraktım. Ertesi gün mailime ileti düştü bana fikrimin olumlu ise çakma bir instagramdan yazışmamızı ve onlara ulaşacağım instagram nickini verdi. Kendilerine instagramdan merhaba diye msj yolladım. Hemen okunup cevap verdiler.

Bana telefonunda herşey kayıtlı sorun olmazsa vereceğim adrese gelebilirmisin diye sordu. Bende kabul ettim eve gideceğimi giyinip hazırlanıp yanıma başka telefon alıp geleceğimi söyledim. Kabul etti ve adresi yolladı. Saati belirledik kendisine beni adresten almasını söyledim. Eve gidip herşeyi halledip vaktinde adrese gittim orada bekliyordu. Merhabalaşıp bana günlük ev bulabilirmisim diye sordu. İnternette bir ev buldum. Konuşup anlaştım. Kendisi bana eşiyle birlikte gideceğimi kendisinin bulunmayacağını iletti. Bu benm için daha güven vericiydi. Adresi bilmeyecekti. Ve eşine telefonunu kapattıracaktım. Herşeyi kararlaştırdık. Bana bir miktar para verdi ilk başta kabul etmek istemedim ama o gün çalışmayacağım için birnevi kazanç olarak aldım. Gün daha yeni başlıyordu. Bir arkadaşımdan ödünç araba almıştım. Eşi hazırım diye aradı ve geldi. Bana gülümseyip eşime çok iyi davran dedi merak etmemesini onu aşdığım gibi sadece biraz yorgun getireceğimi söyledim.

Arabaya bindik elimi tuttu arabada götür beni dedi. Sarışın beyaz tenli kahve gözleri ve makyajı bir harikaydı. Kokusu o an arabayı sardı. Önce güzel bir yere gittik sakin kimsenin olmadığı. Arabanın içinde delice öpüşmeye başladık. Bana sabırsız olduğunu ve biran önce benmle birlikte olmak istediğini söyledi. Eşinin verdiği parayla alkol yanında gidecek birşeyler alıp günlük eve gittik. Kapıdan girer girmez bana sarılıp öpüşmeye başladı. Kendisine acele etme herşeyi tadacaksın dedim ve kollarını boynumdan aldım. Aslında o an herşeyi yaşamak istiyordum ama hayal ettiğim fizik karşımdaydı. Sanırım 95 65 90 gibi bir fiziği vardı sormadım. Sonra evin mutfağına geçip içkilerimizi ve yiyeceklerimizi alıp salona geçtik. Bu ara telefonunu kapattı. Ertesi gün öğlen açıcaktı. Saat 20:00 civari içemeye başladık. Saat 23:00 gibi alkol etkisini göstermeye başladı. Önce güzel bir müzik açtım tv kanalında bulup dans ettim kendisiyle sarmaş dolaş. Sertleşmiştim ve kasıkları kasıklarına deyiyordu. O an çılgınca susamış gibi öpüşmeye başladık. Yavaş adımlarla yatak odasına doğru yürüdü aynı anda öpüşürken. Yatağa oturdum üzerinde vücuduna yapışan etek kısmı bol siyah bir elbise vardı. Dizlerinin biraz üzerinde. Kucağına oturdu ve öpüşmeye ve birbirimizi okşamaya başlamıştık. Çok güzel kokuyordu. Dudaklarında boynuna ve kulak arkalarına indim emdim sürekli o kokunun tadını alarak. Sonra gömleğimin düğmelerini açtı. Yapılı olduğum için vücudum kaslı denebilir. Karnımı ve boynumdan altını okşuyordu.

Ayağa kalktık ve kemerimi açtı ve pantolonumu biraz indirip iç çamaşırımdan aletimi hem kokluyor hem ısırıyordu acı vermeden açtı her halinden belli. Sonra iç çamaşırımı çıkardı ve aletime baka kaldı ona göre büyük ve kalın olduğunu söyledi. Kendim bu açıdan pek bakmadım. Bu zamana kadar hep yeterli oldu. Sonra başına öpücük kondurdu ve bir anda emmeye başladı böyle aç ve içine çeke çeke emmesi beni delirtiyordu. Taş kesilmişti. Bir süre emdikten sonra ayağa kaldırdım ve elbisesini çıkarıdm. Altında erotik bir sütyen ve iç çamaşırı vardı siyah renk. Göğüsleri dipdiri ve gayet büyüktü. Yatağa yatırdım ve boynundan başlayıp göğüslerine geldim. Sütyeni aşağıya indirip tap taza kalmış göğüslerini emdikçe kendini kasmaya başladı. Oradan göbeğine indim. Sonra iç çamaşırını çıkarmadan onun bana yaptığının aynısını yaptım. Bana çok fazla zevk aldığını ve bu şekilde devam etmemi istedi. Sonra iç çamaşırını indirdim. Tertemiz ve gayet şekilli bir vajina duruyordu karşımda. Önce kokladım aynı teni gibiydi mis gibi şaşırdım o kadar ıslanmasına rağmen kokunun çok güzel olamasına. Önce dokundum sonra dudağımı dayayıp bir dudak gibi öpüşmeye başladım. Klitorisini emdikçe kendinden geçiyordu. Fazla sürmedi aşırı kasılıp boşaldı ölücek zannettim bir an. Lavaboya gitmek istedi. Fazla sürmedi geldi. Kendine geldiğinde bana saldırıp dudaklarıma delice yapıştı ve tekrar aletimi emmeye başladı. Sonra dayanamayıp domalmasını söylemeden kendi şeklini aldı. Arkasına geçtim ve tekrar emmeye başladım. Burnum göt deliğine deyiyordu çok dar görünüyordu.

Orayıda tatmak istedim ve orayıda dilimle gezmeye başladım. 69 olduk bir anda. Sonra önüme gelip aletimi güzelce ıslattı diliyle ve tekrar domaldı yavaş yavaş vajinasına ilerledim aletim içine kaymaya başladı zorlanıyordu dibine kadar sokmuştum. Biraz bekledim ve girip çıkmaya başladım. Deliriyordum harika bir fizik karşımda herşey hayal gibiydi. Sonra uzandım ve kucağıma gelip kendi elleriyle içine aldı. Hem kucağımda zıplıyor hem öpüşüyorduk. Eşi aklımdan tamamen çıkmıştı o an. Eminim onunda aynıydı. Sonra boşalacağımı anladım ve gelmek üzereyim dedim. Önüme diz çöktü ve içine çeke çeke emdi ve ağzına boşaldım. Hemen ağzında gezdirip yuttu. Çok özledim bunu dedi. Sonra salona geçtik çıplak bir şekilde biraz daha alkol aldık. Sonra yatağa gidip tekrar seviştik. Bi ara o kalçaların arasına göt deliğine girmek istedim. Şuan hazır değilim ama söz burayıda sana vereceğim ve bekaretini sen bozacaksın dedi. Aradan 3-4 saat geçince artık defalarca boşalmadan dolayı bitkindik birlikte duşa girdik. O beni ben onu yıkadım. Bana 15 dk işi olduğunu söyledi çıktım salona geçip içmeye devam ettim. Salona geldiğinde kucağıma uzandım ve tatlı bir öpücük verdi bana.

Bardağımdan birazda o içti. Sonra önümde domaldı kurudu burası dedi bende o zaman ıslanması gerek dedim. Ve hem önünü hem arkasını emdikçe emdim. Bitkin düşen aletim dudaklarının arasında son kez ayaklandı. Sonra kucağıma ters oturup penisi götüne dayadı ve yavaş yavaş kendini sıka sıka içine almaya çalıştı. Her girişinde bekledi. Aona geldiğinde yavaş yavaş oturup kalkmaya başladı. Yine aşırı sertleşmiştim. Sonra bana arkasına geçip öyle yapmamı söyledi. Geçtim ve tekrar soktum zorlanarak. Girip çıkaya başladım. Yavaş yavaş alıştı hızlandım ve içine boşalttım son damlaları. Sonra yattık biraz uyuduk uyandığımda hala uyuyordu öptüm ve uyandı. Hazırlandık ve aldığım yere bıraktım. Bana çok teşekkür etti. Zaman zaman görüşüp tekrar aynı şeyleri yaşıyoruz. Eşide kendiside bundan memnun. Maddiyat hiç önemli değil. Bazen başka şehire giderken benide götürüyorlar eşi tanıdıklarını gezerken ben eşiyle geziyor ve fantezi kıyafet alıp kocasının ayarladığı otelde gece boyunca sex yapıyoruz. Okuduğunuz için teşekkür ederim..

Bu şekilde gerçek anlamda görüşmek isteyen kişiler instagramımdan ( cirkinordekbuyudu) ulaşabilir bana. Herşeyi bir sır çerçevesinde ve güven ortamında saklarım

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *